godz: 10:08 data: 2011.05.03

Zwykły wpis

Hej,

Takie rzeczy zdarzają się tylko w „Modzie na sukces”, w „Klanie”, ewentualnie w „M jak miłość”. Zagubiony/ skradziony portfel mamusi został… odnaleziony.

Wczoraj mieliśmy zagadkę – gdzie jest portfel mamy, w którym znajdują się wszystkie dokumenty – dowód rejestracyjny naszego brumka, w nim polisa ubezpieczeniowa, dowód osobisty, prawo jazdy, karty bankomatowe i inne kobiece bałagany: karty partnerskie, Medicover i karteczka z numerami telefonów do Maćka, mamy, taty, teściowej, teścia i Bartka. Ta właśnie kartka „uratowała nam życie”.

Dziś rano przed samą 9-tą dzwoni telefon. Jakiś pan, który poinformował, że stał się posiadaczem portfela i całej jego zawartości. Podał swój adres, zadał kilka szczegółowych pytań i po tej weryfikacji zaprosił po odbiór. Po zgubę pojechał tata, wcześniej zatrzymując się jeszcze na stacji po małe „co nieco” w ramach wykupnego 😀 Bardzo miły pan opowiedział swą historię, jak to wszystko wyglądało. I tak naprawdę gdyby nie to, że przypadkiem trafił na strych, pewnie nigdy byśmy nie znaleźli tego portfela. Nie będę pisał, jaka nerwowa atmosfera panowała wczoraj w domu ;( No tak, w portfelu było 10€, kilka centów i 3PLN-y – bogata to ta mama nie była 😛 No ale wszystko poszło o dokumenty, które były niezbędne do naszego wyjazdu. Znów byłoby latanie po urzędach, załatwianie a wszystko oczywiście z 3 tygodniowym terminem realizacji 😦

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, żyli długo i szczęśliwie 😛

uff

22 dni

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s