godz: 19:19 data: 2011.05.13

Zwykły wpis

Cześć,

Tu kapitan – Jędrek. Dziś tata miał wolne. Ale jak to wtedy bywa, albo leje, albo zimno 😦 Mimo to, byliśmy chwilkę na spacerku. Zuzia pojechała z tatą na przegląd techniczny samochodu no i… nic nie załatwili. Nic, bo okazało się, że koła, znaczy opony na tej samej osi nie były takie same – tato ! Takie zaniedbanie z Twojej strony !

Pojechaliśmy na zakupy – takie już wakacyjne – komplet pieluch, kilka słoiczków z owocami i obiadkami, kilka „duperelków”, należność  = 150 złociszów.

Potem druga wyprawa pod kryptonimem „samochód”. W sumie to chyba pomylił się pan z wulkanizacji, który koła zakładał już wcześniej. No nic, skończyło się kolejną wizytą u wulkanizatora, a potem to już oczywista oczywistość, czyli podbicie dokumentacji 😀 Na szczęście wszystko znów kończy się z „happy end’em”.

Teraz pozostaje już tylko kąpanie i kosmetyka, potem lulanie. Jutro jesteśmy cały dzień z mamą, bo tata idzie do pracy, potem na jakiś tam piknik. Także musimy być z Zuzią grzeczni, żeby mama dała sobie z nami radę – a to bywa ciężkim zadaniem 😉

Pozdrówki !

PS 12 😛

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s