godz: 09:56 data: 2011.12.04

Zwykły wpis

Hej,

Czas rozpocząć grudniowe zmagania. „Za oknem zimowo zaczyna się dzień, zaczyna kolejny dzień życia…” A każdy jakby chłodniejszy i do tego jeszcze deszcze… brrrr.

Wczoraj poszliśmy z mamą na obiadek na Sady, potem przyjechał tam tata. Był w pracy, zresztą dziś też jest. Do naszego domku wróciliśmy dopiero wieczorem i tak dzień przeminął.

Dziś dla odmiany – Stok. Też na obiad 😀 Także zaoszczędzimy nieźle na rachunkach ha ha 😛

Swego czasu, zapomnieliśmy dodać zdjęcia ulubionego napoju Zuzika, czyli soku pomarańczowego „Scooby-Doo”. Aby rozpoznać, kiedy sok wypity jest do połowy lub do końca, należy gruntownie zbadać jakość zniszczeń na rurce. A do tego niezbędna jest krótka instrukcja. Jeśli na rurce znajduje się kilka odbitych zębów – z soczku wypłynęło tylko kilka małych łyczków, natomiast jeśli rurka zgnieciona jest od samego ustnika aż do „kolanka”, pudełeczko można spokojnie wyrzucić do śmieci, jest puste 🙂 W tym konkretnym przypadku, sok był już na wykończeniu 😉

Prawie bym zapomniał – zrobiliśmy dość istotne przemeblowanie, zamianę, roszadę. Rodzice zakupili Zuzi fotelik samochodowy. Jest naprawdę super, wygodny i bezpieczny. Tajemnicza nazwa – Cybex Solution, wysokie rankingi w niemieckich Auto Bild’ach. Przeznaczony dla młodzieży od 15-36kg. W przypadku Zuzi tą pierwszą granicę trzeba trochę zaniżyć ale zwyczajnie z poprzedniego fotelika już wyrosła. No ale do rzeczy…

Na mocy Konstytucji z 3 maja roku 1791, tron Zuzanny I Koronnej, przeszedł w moje posiadanie 😀 I teraz ja sprawuję na nim rządy. Jest mi w nim bardzo komfortowo.

Wir liben autos 😉

Jędrek

Reklamy

4 responses »

  1. Następnym razem będę uważniej przyglądała się rurkom od soczków w kartonikach 😀
    P.S możecie reklamować foteliki samochodowe – ja po takiej reklamie chyba nawet sama sobie bym kupiła 🙂 !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s