godz: 08:15 data: 2012.01.31

Zwykły wpis

Wpis miał być wczoraj, ale będzie dzisiaj 🙂 Witajcie po krótkiej przerwie, którą sponsorował ogólny zamęt, wysokie mrozy i inne takie. Zima w pełni, nie ma co narzekać. Mrozik szczypie w policzki, tylko śnieżku jakby troszkę mało. Zaczął się kolejny tydzień naszych zmagań.

W końcu, poszedłem do żłobka. Odzwyczajony od rytmu dnia oraz ogólnie panujących zasad, byłem zwyczajnie niegrzeczny. Niegrzeczny byłem i w żłobku a później też i w domu. Pewnie niedługo wszystko powróci do normy, złapię drugi oddech i będzie jak dawniej.

Muszę też stwierdzić, że weekend daje się we znaki i Zuzi i mnie. W poniedziałkowy ranek ciężko wstać, na dworze jeszcze ciemno. Odkładanie porannego wstawania o kolejne „5 minut” nie jest najlepszym sposobem na przebudzenie. Wszyscy dobrze wiemy, że trzeba położyć się troszkę wcześniej, jednak z wykonaniem jest dużo ciężej. Brutalne jest również wychodzenie spod cieplutkiej pierzynki i zrzucanie piżamy na rzecz ubrania dziennego. Wszyscy znamy ten „ból” 😀

Wczoraj mama odebrała zaległy prezent ze żłobka. Cóż za zdziwienie pojawiło się na naszych twarzach. Okazało się, że prezentem jest identyczny aparat, jaki dostałem pod choinkę 😛 Większość dzieci w żłobku bardzo się cieszyła, w moim przypadku było trochę inaczej, może następnym razem będzie inaczej.

3.02.2012 będziemy świętować małą rocznicę – pierwszy roczek bloga. Co prawda, blog był napisany dużo wcześniej, ale przeniesiony z innego źródła, więc przyjmijmy, że 3.02.2011 jest datą początkową 🙂 O szczegółach pewnie w następnym wpisie, postaram się go poświęcić na małe podsumowanie naszych poczynań.

Miłego dnia !

Jędrek 😉

Reklamy

7 responses »

  1. Macie tych imprez urodzinowych jedna po drugiej 🙂 Ja też w piątek mam święto – na egzaminie 😀 , a potem … spotykam się z koleżankami w celu konsumpcji sałatek, ciast i innych dobroci z okazji zakończenia sesji 🙂 A potem, potem … to może gdzieś pojadę, gdzieś gdzie jest dużo śniegu 🙂 Pozdrawiam Was najcieplej jak się da !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s