godz: 10:11 data: 2012.02.02

Zwykły wpis

Hej,

Nie sądziłem, że doczekam takiej pięknej chwili, ale oto nasz blog kończy dzisiaj swoje pierwsze urodziny. Wszystko wskazywało na to, że pomysł ten będzie tylko super zabawą na krótką metę, jednak okazuje się, że prócz świetnej zabawy jaką sobie gwarantujemy podczas pisania naszego bloga, powstaje prawdziwa historia naszego rodu 🙂

Wszystko zaczęło się od innego portalu dla blogowiczów, jednak możliwości WordPress’a w odniesieniu do jego poprzednika były zupełnie nieporównywalne. Właśnie dlatego postanowiłem, że przeniosę wszystkie wpisy na nowy blog. I tak powstały pacioreczki.wordpress.com. Pierwszy wpis pojawił się 3.02.2011, jednak sam szablon był już gotowy 2.02 i taką datę przyjąłem za początek.

To, co charakteryzuje ten blog, to na pewno duża doza radości, radości ukazywanej poprzez humorystyczne wpisy na naszej tablicy. Świat postrzegany oczami dziecka, to świat, w którym nie ma negatywnych emocji, wszystko jest piękne. I to, że nie zawsze jest śmiesznie, nie zawsze pozytywnie – bo takie jest życie, staramy się okrasić choć małą dawką humoru. Prócz codzienności, które były i są już nieodzownym elementem naszego życia – kąpanie, chodzenie do żłobka, od niedawna do przedszkola, różnego rodzaju zabawy, spanie, na blogu pojawiały się też inne ciekawe koncepcje – przepis na nasz kajmak, muffinki, wiersze, wierszyki i inne egzotyki. Za wszelką cenę staramy się, aby do żadnego wpisu nie wdarła się monotonia, nuda i bezbarwność.

Nasze blogowanie prócz wspomnianej wcześniej zabawy, to również lekcja nauki. Śledząc poczynania innych, lepszych od nas stwierdzam, że nie wolno robić nic na siłę. Zamiast tworzyć kolejne wpisy nic nie wnoszące, wychodzę z założenia, że będę pisał tyle, aby nadal była to frajda, nie obowiązek. To jest swego rodzaju dystans do blogowania.

A teraz wisienka na naszym torcie – czyli Wy. Chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy byli ze mną od początku oraz tym, którzy przyturlali się w późniejszej fazie tworzenia strony 🙂 Liczba naszych czytelników stale wzrasta, nie jest to może oszałamiająca liczba, podobnie jak liczba wejść na stronę, ale to nie o to w tym naszym blogu chodzi 😉 Najważniejsze, że jesteście z nami, śledzicie nasze poczynania, „lajkujecie” i komentujecie wpisy dając nam wiele radości. To również dzięki Wam blog istnieje po dziś dzień 😀 Przez tworzenie tej strony, poznałem też wielu ludzi, których z tego miejsca serdecznie pozdrawiam. Są też oczywiście stali rezydenci, koczownicy, orędownicy i „prześmiewcze hieny” 😀 naszego bloga -wszystkich bardzo mocno ściskam ! Jesteście wielcy 😉

A teraz gratka dla analityków – czyli liczb kilka z naszego bloga.

  • 13.800 odwiedzin  🙂
  • 131 wpisów 🙂
  • 3 maja 2011 mieliśmy 206 wejść na stronę – najwięcej. Wpis o zagubionym portfelu mamy, więc wszystko zrozumiałe 🙂

Korzystając z okazji, życzymy (sobie :)), żeby ten blog trwał w takiej formie jak najdłużej. Swoją drogą musze przyznać, że stworzyliśmy kawał dobrej roboty i to nie wnioski po analizie statystyk, tylko po tym, że nie jedna osoba klepie mnie po plecach miło cytując: „pacioreczki, pacioreczki…”.

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie, pozdrawiam cieplutko !

Jędrek wraz z paciorkowym administratorem 😛

Reklamy

8 responses »

  1. Moje Kochane Pacioreczki ! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ! Spełnienia marzeń tych małych i dużych i jeszcze więcej czytelników oraz sukcesów nie tylko tych blogowych ale i prywatnych. Nie raz już mówiłam, że jesteście WSPANIAŁĄ rodzinką 🙂 Serdecznie Was pozdrawiam i mocno ściskam 🙂 !!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s