07:00 data: 2012.03.05

Zwykły wpis

Witajcie,

Piękna pogoda za oknem, w promykach słoneczka jest ciepło, że hej i tylko od czasu arktyczny powiew lodowatego wiatru uświadamia mnie, że nadal środek zimy. Ale i to musi się zmienić i to już niebawem 🙂

Wczoraj pojechaliśmy na „wielkie” Targi dla dzieci. Wielkie były tylko kłopoty z zaparkowaniem samochodu, no i może jeszcze problemy z wejściem do środka, strasznie dużo ludzi. Zbyt wiele do oglądania nie było. Może dlatego, że wyrośliśmy już z pięknych i kolorowych nosidełek albo wózków typu gondola na dużych kołach, takich w starym stylu. Większość stoisk skupiała się albo na wózkach, albo na łóżeczkach. Gdzieniegdzie można było przystanąć i się pobawić: puszczać wielkie bańki mydlane, zasiąść na jakiś śmiesznych drewnianych rowerkach lub wypróbować sklejanie klocków-pianek, które i w wyglądzie i w zapachu, przypominają chrupki kukurydziane 🙂 Wszystkie gadżety okraszone były (nie)naturalnie wielkimi cenami, które skutecznie odstraszały prawie każdego gapia. Wszędobylskie „czy w czymś mogę pomóc?” wywołuje dodatkowe zdenerwowanie i zamiast przyciągnąć uwagę, każdy odwraca się na pięcie i ucieka, gdzie pieprz rośnie.

Po wyczerpującej wycieczce po hali, wróciliśmy do domu. Pozostał do zjedzenia obiad, spanie, potem przygotowania do żłobka i przedszkola.

A tak z innej beczki, umie ktoś tak zrobić, jak na zdjęciu ? Zuzia napatrzyła się na bańki mydlane i postanowiła jedną wypuścić nosem 😛 A tak bardziej na poważnie, to robiliśmy wszystko, żeby od dzisiaj wystartować znów no żłobka i przedszkola – chyba się udało. Choć na potwierdzenie trzeba poczekać do wieczora.

PA

Reklamy

2 responses »

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s