15:03 data: 2012.03.26

Zwykły wpis

Hej,

Nie było nas tu chwilę. Razem z Zuzią, jesteśmy przeziębieni 😦 Siedzimy w domu, trochę spacerujemy, jednak zarówno Zuzik, jak i ja, o wyjściu do przedszkolu, czy żłobka, możemy tylko pomarzyć. W sumie nic takiego – kaszel i katar a jednak nie nadajemy się do funkcjonowania wśród większych grup dzieci.
Piękny weekend już za nami, pierwsze pąki na drzewach zaczynają się rozwijać. Nic dziwnego, słońce jest mocne i operowało przez całą sobotę i niedzielę. Dziś na przekór wszystkim, temperatura poszła mocno w dół i zimny wiatr owiewa nasze zachrypnięte gardła.
Trochę nie możemy się pozbierać po zmianie czasu, ale to normalne w pierwszych dniach. Od niedzieli śpimy godzinę krócej, dzień jest automatycznie dłuższy i należy to wykorzystać. A wszystko co najlepsze w temacie „wiosna”, dopiero przed nami.
To, że jesteśmy ociupinę chorzy, nie przeszkadza zupełnie w naszych działaniach. Pokój z zabawkami i nie tylko, jest przewrócony „do góry nogami” każdego dnia tak koło dwóch, no może trzech razy. A sprzątanie przypomina raczej syzyfową pracę… Nic więc dziwnego, że potykamy się o przedmioty, które kilka minut wcześniej pozostawiliśmy w tym trefnym miejscu.
Wczoraj wieczorem mieliśmy gości, przyjechała do nas koleżanka Amelka z ciocią Izą i wujkiem Filipem. Amelia jest prawie rówieśniczką Zuzi, więc łącząc siły naszego trio, z pokoju zostały tylko zgliszcza 🙂 Straty są dużo większe, bo w ferworze zabawy, legł w gruzach porcelanowy czajnik Hello Kitty, który bądź co bądź, był ulubioną zabawką mojej siostry, gdy przychodzili goście. Zatem płacz i zgrzytanie zębów wzięły górę i świętej pamięci czajniczkowi pozostaje tylko RIP 😀

Mój uśmieszek na zdjęciu był trochę podsumowaniem tego, co miało miejsce w dniu wczorajszym 😛

PA

Reklamy

2 responses »

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s